اخبار

برگزاری مسابقه طراحی بازی و انیمیشن موبایلی در قزوین

برگزاری مسابقه طراحی بازی و انیمیشن موبایلی در قزوین
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: دومین دوره مسابقه فرهنگی با محوریت طراحی بازی و انیمیشن موبایلی ویژه دانش آموزان و دانشجویان استان قزوین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین، یوسف رضایی نیک مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: با توجه به اهمیت تولید و بومی‌سازی محتوای دیجیتال و توسعه خدمات در حوزه فضای مجازی کودکان و نوجوانان، دومین دوره مسابقه فرهنگی با محوریت طراحی بازی و انیمیشن موبایلی ویژه دانش آموزان و دانشجویان در استان قزوین برگزار می‌شود.

رضایی نیک هدف این مسابقه را تجاری‌سازی ایده‌های برتر در استان بیان کرد و افزود: رویکرد این مسابقه، فرهنگ شهروندی، شهر هوشمند، پسماند فضای سبز، نگهداری پارک‌ها، آتش‌نشانی، ترافیک، همسایه مداری، آلودگی هوا و صرفه‌جویی آب در سطح استان برای عموم است که جوایز نفیسی نیز برای برندگان در نظر گرفته‌شده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: این مسابقه با مشارکت آموزش‌وپرورش، شورای اسلامی، شهرداری، اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فرهنگی نشر دیجیتال انجام می‌شود.

رضایی نیک، با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقات نقشی مهم در نهادینه کردن فرهنگ و مهارت‌های تولید محتوی دیجیتال در استان دارد اظهار داشت: برگزاری مسابقات مهارتی ویژه دانش آموزان و دانشجویان فرصتی را برای دستیابی به خلأ موجود آموزشی، ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی و توانمندی‌های مهارتی در استان فراهم می‌سازد و متقاضیان می‌توانند جهت مشارکت در مسابقه از طریق شماره تماس 33351128-028 اقدام کنند.

۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۰۹:۳۶
تعداد بازدید : ۳۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید