اخبار

سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین:

واگذاری خدمات به دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی توسعه می‌یابد

واگذاری خدمات به دفاتر ارتباطات و فناوری اطلاعات روستایی توسعه می‌یابد
سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین، توسعه خدمات در دفاتر ICT روستایی را از اهداف تسهیل در ارائه خدمات دولتی دانست و گفت: دفاتر ICT روستایی به‌عنوان وسیع‌ترین شبکه دسترسی به خدمات دولتی در سطح روستاهای استان، نقش بسزایی در ارائه خدمات الکترونیکی ایفا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قزوین، مرتضی شهامی، سرپرست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه توسعه خدمات در دفاتر ICT روستایی ضروری است، گفت: 89 دفتر ICT در استان فعال هستند که خدمات موردنیاز روستاییان را ارائه می‌دهند و باید همان‌طور که در ایجاد دفاتر پیشخوان پیش‌قدم بودیم در رونق این دفاتر نیز کوشا باشیم.

شهامی اضافه کرد: در راستای اجرای بند پ ماده ۶۷ و بند خ ماده 68 قانون برنامه ششم توسعه، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به‌صراحت، مکلف به توسعه خدمات در دفاتر ICT روستایی شده است. بر همین اساس اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با امضای تفاهم‌نامه با پست‌بانک استان و شرکت توزیع نیروی برق، توسعه ارائه خدمات به روستاییان را در دستور کار قرار داده است.

وی افزود: در راستای ارتقای دولت الکترونیک و شفاف‌سازی ارائه خدمات، افزایش توسعه خدمات در دفاتر روستایی موجب تسریع در پاسخگویی به مردم می‌شود و امیدواریم بتوانیم در تمامی روستاهای استان این خدمات را ارائه دهیم تا دسترسی برای دریافت خدمات دولتی تسهیل شود.
۱۹ دی ۱۳۹۸ ۱۳:۵۱
تعداد بازدید : ۱۷۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید